Założenie obrączek ślubnych od babci

Wieść o ślubie ucieszyła całą moją rodzinę. Najbardziej zadowolona była moja babcia, którą wręcz uwielbiała moją narzeczoną Emilię. Uważała, że była to dla mnie idealna partnerka, która miała na mnie zdecydowanie korzystny wpływ. Byłem szczęśliwy, że brałem ślub.

Komplet obrączek prezentem ślubnym od babci 

obrączki ślubne WrocławBabcia zaprosiła mnie na obiad i powiedziała, że ma dla mnie niespodziankę. Nie miałem pojęcia, że niespodzianka związana była z moim ślubem. Babcia od razu nie powiedziała o co chodzi, tylko zapytała czy mam już wybrane obrączki ślubne Wrocław był niedaleko mojego miejsca zamieszkania i planowałem w weekend wybrać się na zakupy. Babcia wtedy powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ ma dla mnie komplet pięknych obrączek. Od mojej ciotki dowiedziała się w jakich rozmiarach obrączki są potrzebne i takie kupiła. Kiedy babcia przyniosła pudełko z obrączkami, to zaniemówiłem. Wyglądały dokładnie tak jak chciałem. Nie były zaokrąglone i dość szerokie. Zapytałem skąd wiedziała, że właśnie takie obrączki chciałem kupić a babcia z uśmiechem na twarzy powiedziała, że to tajemnica. W domu od razi Emilii pokazałem obrączki i je przymierzyliśmy. Pasowały idealnie. To był prezent ślubny od babci, ale wiedziałem, że się wykosztowała, gdyż takie obrączki wcale nie były tanie. Od mamy dowiedziałem się, że babcia od dawna interesowała się tematem i planowała podarować prezent ślubny właśnie w postaci obrączek. Byłem jej wdzięczny za ten gest, który doceniałem.

Obrączki w dniu ślubu podawał mój świadek. Były one umieszczone na poduszce w kształcie serca, co pięknie się prezentowało. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu, ponieważ kobieta, którą kochałem w końcu została moją żoną. Zamierzam dbać o to małżeństwo przez cały czas.

Top