Zakup parasoli do ogródka piwnego

Kiedy zaczyna się sezon letni, w naszej restauracji otwieramy nieduży ogródek. Jest to miejsce, gdzie nasi goście z chęcią konsumują posiłki. Ostatnio zaopatrzyliśmy się w stanowisko do nalewania piwa, dzięki czemu nasz ogródek nabrał zupełnie innego charakteru. Często wpadają do nas goście właśnie na piwko i bardzo sobie tę możliwość chwalą.

Ładne i solidne parasole do ogródków piwnych

parasol do ogródków piwnychOd czasu kiedy wprowadziliśmy możliwość zakupu alkoholu, liczba gości znacznie wzrosła. Często goście czekają na dworze na wolny stolik, ponieważ tak podoba im się opcja naszego ogródka. Wiadomo, że każdy woli siedzieć na świeżym powietrzu niż w zamkniętym pomieszczeniu. Jako że ogródek jest naszą nowością, to wcześniej jakoś nie pomyśleliśmy, że przydałby się parasol do ogródków piwnych. Ważne były dla nas ławy i stoły, a nikt nie wpadł na pomysł, że jakaś ochrona przed słońcem, bądź deszczem, by się jak najbardziej sprawdziła. Jeden z pracowników naszej restauracji pojechał do sklepu budowlanego, który ma u siebie dział związany z ogrodami i tarasami, by zorientować się, czy jest coś, co mogło by się nam przydać. Okazało się, że akurat w promocji są parasole, które dosyć, że są bardzo ładne, to do tego solidnie wykonane. Nie chcieliśmy pstrokatych klasycznych parasoli, bo cenimy sobie estetykę. Szefowa zawsze powtarza, że nasza restauracja to nie bazar, więc stonowane kolorowy najlepiej wpasowywały się w nasz klimat.

Po zakupie parasoli zaobserwowaliśmy jeszcze większe zainteresowanie naszym ogródkiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, lecz jednocześnie obawiamy się, że będziemy zmuszeni wynająć większą przestrzeń, bo żal nam że nie każdy w obecnej sytuacji może u nas znaleźć miejsce. A rezerwację stolików mamy z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Top