Zabawna karykatura na podstawie zdjęcia

 

Niedawno moi rodzice obchodzili rocznicę ślubu. Dosyć wcześnie zacząłem więc szukać jakiegoś prezentu na tę okazję. Miałem nadzieję, że uda mi się znaleźć coś ciekawego, co zapadnie im w pamięć na długi czas. Wiem, że oboje lubią najróżniejsze pamiątki – umieszczają je na półkach w swoim salonie. Chciałem więc znaleźć coś, co mogliby tam umieścić.

Oryginalna karykatura z fotografii

najlepsza karykatura ze zdjęciaNiezależnie od okazji, lubię dawać spersonalizowane prezenty. Wtedy wiadomo, że przyłożyłem się do znalezienia czegoś, co spodoba się obdarowanym osobom. Miałem nadzieję, że uda mi się znaleźć coś odpowiedniego dla swoich rodziców. W pewnym momencie mnie olśniło – postanowiłem kupić im rysunek wykonany na zamówienie. Uznałem że będzie najlepsza karykatura ze zdjęcia. Wystarczyło, że znalazłem odpowiednie zdjęcie wysokiej jakości. Do tego napisałem również krótki opis, by było wiadomo, co jeszcze powinno się znaleźć na takim rysunku. Chciałem, by kojarzył się on moim rodzicom z miejscem, w którym się poznali. Poprosiłem więc artystę, by narysował moich rodziców w górach. Nie spodziewałem się, że efekt końcowy będzie aż tak dobry – rysunek wygląda naprawdę świetnie. Udało się na nim ukazać moich rodziców w taki sposób, że wyglądają ładnie i zabawnie. Taki prezent wydał mi się świetnym pomysłem i miałem nadzieję, że spodoba się on moim rodzicom.

Nie mogłem się doczekać, aż wręczę swój prezent na rocznicę. Oprócz rysunku dodałem jeszcze parę innych drobiazgów, jednak to on był najważniejszy. Kiedy tylko rodzice go zobaczyli, wybuchnęli śmiechem. Jak mu się przyjrzeli, wzruszyli się – rozpoznali miejsce, które na nim przedstawiono. Taki spersonalizowany rysunek okazał się więc świetnym pomysłem na prezent. Przypadł on obdarowanym do gustu i wylądował na honorowym miejscu w salonie.

 

Top