Wykonanie permanentnego makijażu brwi

Wykonanie permanentnego makijażu brwi

2 marca 2019 Zdrowie i uroda 0

Malować się zaczęłam już w szkole średniej. Wtedy też była moda na cienkie brwi i takie nosiłam. Regularnie je wyrywałam,co doprowadziło do tego, że przestały mi rosnąć. Moda zaczęła się zmieniać a ja miałam tak cienkie brwi, że ledwo było widać, że je w ogóle mam.

Lepszy wygląd dzięki makijażowi temperamentu brwi 

makijaż permanentny brwi warszawaNie podobała się sobie i zaczęłam malować brwi kredką. Chodziło o ich poszerzenie, gdyż tylko na tym mi zależało. Gorzej było latem, ponieważ kredka się rozmazywała i było to dla mnie mało komfortowe. Moja przyjaciółka zaś miała piękne i grube brwi, które bardzo mi się podobało. Kiedyś przyznała mi się, że jakiś czas temu wykonała sobie makijaż permanentny brwi Warszawa dawała ogrom możliwości w zakresie takiego makijażu, dlatego uznałam, że przecież też mogę się na to zdecydować. Musiałam jednak znaleźć salon, który w niskiej cenie wykona mi taki makijaż permanentny, bo nie miałam za dużo pieniędzy. Chciałam mieć wykonany makijaż od razu, bo zbliżało się lato. Przyjaciółka poleciła mi, żebym wydała więcej i poszła do sprawdzonej kosmetyczki. Tak zrobiłam a pieniądze pożyczyłam od mamy. Makijaż permanentny wykonałam w tym samym salonie co moja przyjaciółka. Byłam zachwycona efektami. W końcu miałam swoje wymarzone brwi, które było widać. Wyglądała o wiele atrakcyjniej i poprawił się nawet kształt mojej twarzy. Przestałam używać kredki do brwi i mogłam swobodnie pływać w basenie. Trwały makijaż brwi był dla mnie najlepszą rzeczą, jaką zrobiłam.

Wszyscy moi znajomi od razu zauważyli różnicę i mówili, że wyglądam o wiele korzystniej. To były zdecydowanie najlepiej wydane pieniądze. Dobrze, że posłuchałam przyjaciółki i poszłam do poleconego przez nią salonu kosmetycznego, gdzie pracowała profesjonalna kosmetyczka.