Wygodne koszule do karmienia

Dla każdej mamy, pojawienie się na świecie jej maleństwa jest przełomowym momentem. Od tera będzie ona pierwszą osobą, do której zwróci się dziecko kiedy będzie głodne, przestraszone czy spragnione czułości. Jeżeli mama będzie karmiła piersią, to przydadzą się jej specjalne ubrania.

Czy koszula do karmienia jest konieczna?

koszule do karmieniaPrzyszła mama, jadąc do szpitala ma już ze sobą niezbędne rzeczy dla siebie i noworodka, które przydadzą się od pierwszych chwil życia. Każda mama powinna mieć w torbie przynajmniej dwie koszule do karmienia, które ułatwią jej podawanie piersi dziecku. Przez pierwsze miesiące życia, dzieci jedzą nawet co kilka godzin w dzień i w nocy, więc trzeba być na to przygotowanym. Na co dzień można nosić specjalne bluzki sukienki lub nawet rozpinane koszule, natomiast w nocy najlepiej się sprawdzi komfortowa piżama w wersji koszuli. Na rynku dostępne są modele wykonane z wiskozy i bawełny, ale znacznie lepsze są te drugie ponieważ pozwalają skórze oddychać i świetnie chłoną nadmiar wody. Dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom po bokach, na wysokości biustu, mama może szybko i sprawnie podać maluszkowi prawą lub lewą pierś. Koszula do spania jest o tyle dobra, że nie trzeba jej rozpinać ani ściągać do karmienia, dlatego też jest tak często wybierana przez mamy karmiące. Kupując ją w sklepie internetowym, będziemy mieli dostęp do najszerszej oferty asortymentowej i też znajdziemy najniższe ceny. Warto kilka sztuk kupić jeszcze przed narodzinami malucha, aby być przygotowanym na karmienia.

Koszule dostępne w sprzedaży, mogą być gładkie, z nadrukami lub wielobarwne, w zależności od modelu i producenta. Nie są one drogie, gdyż najtańszą koszulę do karmienia kupimy już za dwadzieścia parę złotych, a najdroższe osiągają cenę około 50 zł.

Top