Wygodna brama dla kierowców

Często w naszym życiu stajemy przed wyborami. Są to mniejsze i większe rzeczy, z którymi musimy się uporać, ale każda z nich wymaga przemyślenia a czasami i precyzyjnego rozwiązania. Jeżeli posiadamy dom, możemy zastanawiać się nad wyborem odpowiedniej bramy. Bramy przesuwane są najwygodniejszym rozwiązaniem.

Wybieramy zestaw wybrać do przesuwanych bram

zestaw do bram przesuwnychBudując dom musimy pomyśleć również o otoczeniu zewnętrznym. Brama wjazdowa jest dość ważnym elementem, nad którym będziemy się musieli chwile zatrzymać i przemyśleć. Najlepszym rozwiązaniem będzie brama przesuwana. Docenimy ten wybór zwłaszcza zimą w mroźne dni, kiedy nie będziemy musieli specjalnie wysiadać z auta by wjechać na posesję, tylko brama automatycznie przesunie nam się sama. Wybierając ten rodzaj bramy staniemy przed jeszcze innym wyborem. Należy wybrać odpowiedni zestaw do bram przesuwnych. Jeżeli mamy problem z wyborem warto się podpytać na miejscu w firmie, w której planujemy zakupić taki zestaw. Osoby z doświadczeniem i wiedzą podpowiedzą nam na czym powinniśmy się skupić. Nie powinniśmy oszczędzać na zestawie. Jakość rolek i łożysk jest dość ważnym elementem, ponieważ lepsza jakość tym dłużej służy nam  brama bez żadnych zgrzytań i zacinania się. Powinniśmy zadbać o odpowiednią odległość wózków bramy, żeby nie powodowało to problemów z domknięciem się bramy oraz z przełamywania się jej konstrukcji. Jeżeli chcemy by nasza brama chodziła sprawnie i cicho musimy pamiętać o odpowiednim pozycjonowaniu bramy.  Do domu musimy wybrać inny zestaw niż do pracy przemysłowej. Silnik do domu powinien mieć  do 50 cykli na dobę a do pracy przemysłowej powyżej 50 cykli.

Wybór odpowiedniego zestawu nie należy do najprostszych. Powinniśmy nie oszczędzać na nim jeżeli chcemy by nasza brama działała na długie lata, nie zgrzytała, pracowała w ciszy i żeby się nie zacinała. Brama przesuwana to najlepsze rozwiązanie za równo do domu jak również do większych firm. Zależnie od tego gdzie chcemy ją wykorzystać musimy odpowiednio dobrać silnik.

Top