Upominki dla gości na weselu

Ślub oraz wesele wymagają wiele przygotowań i to na różnym etapie. Pierwsze zazwyczaj odbywają się rezerwacje sali czy pokoi hotelowych, a dopiero potem przychodzi czas na wynajęcie fotografa, zespołu muzycznego, oraz na wszystkie pozostałe działania.

Sklepy z prezentami weselnymi

prezenty dla gości weselnych sklepNiezmiernie ważnym elementem wesela jest oczywiście wystrój sali, na której bawią się wszyscy bliscy, a także dobry catering i muzyka. To wszystko, a przede wszystkim radosne nastroje, sprawiają, że zabawa jest świetna. W dobrym tonie są także prezenty dla gości weselnych sklep. Przyjęło się, że bliscy otrzymują od pary młodej drobne upominki, które pokazują jak bardzo młode małżeństwo cieszy się z ich obecności. Pomysłów na takie upominki jest naprawdę wiele. Zazwyczaj są to ekskluzywnie zapakowane czekoladki w pięknych opakowaniach albo oryginalne w kształcie i zapachu mydełka zapachowe. Dobrym pomysłem są również drobne bibeloty, jak na przykład małe aniołki czy nawet drobne rośliny w doniczkach. Ciekawym i oryginalnym pomysłem może też być na przykład słoiczek miodu czy konfitury, zwłaszcza jeśli właściciel wynajmowanej sali zajmuje się ich produkcją na co dzień. Najważniejsze, żeby pamiętać o dołączeniu kilku miłych zdań z podziękowaniami i podpisami do każdego upominku. Warto też zadbać o to, żeby opakowanie było kolorystycznie zbliżone do pozostałych dekoracji. To drobny gest, ale jest za to naprawdę serdeczny, ponieważ pokazuje, jak bardzo doceniamy obecność każdego z gości w tak ważnym dla nas dniu. 

W tym wyjątkowym dniu należy również pamiętać o wszystkich gościach, którzy wspólnie z nami świętują zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego wcześniej warto zadbać o przygotowanie drobnych prezentów dla każdego z miłych gości pozostawienie go na przykład przy nakryciu.

Top