Tanio załatwiony nocleg dla przyjaciela

Z Pawłem przyjaźniłem się od dwudziestu lat. Wiele razem przeszliśmy i zawsze się wspieraliśmy. Kiedy Paweł dostał w Złotowie ofertę pracy, to sam namawiałem go, żeby się tam przeniósł, bo miała to być praca, o której zawsze marzył. Nie było w tej sytuacji nad czym się zastanawiać.

Nocleg w komfortowym ośrodku wypoczynkowym

tanie noclegi złotówPiotr pojechał i zamierzał wrócić tego samego dnia, ale sprawy się pokomplikowały, bo padły mu w samochodzie hamulce. Musiał tam zostać i naprawić auto. Chciałem mu jakoś pomóc, bo przecież miał ważniejsze sprawy na głowie i załatwić mi jakiś nocleg, bo mechanik, którego znalazł, uprzedził go, że naprawa potrwa dwa dni a Piotr nie mógł tam zostawić samochodu. Ucieszył się z mojej propozycji i od razu zacząłem sprawdzać, czy w okolicy były dostępne jakieś tanie noclegi Złotów miał dość bogatą ofertę noclegową, co znacznie ułatwiło mi poszukiwania. Znalazłem ośrodek wypoczynkowy, który znajdował się dość blisko warsztatu, do którego Piotr zgłosił się w sprawie naprawy swojego samochodu. Zadzwoniłem tam i zapytałem o wolny pokój na dwie noce. Udało się dokonać rezerwacji. Wymagana była płatność od razu, ale wiedziałem, że przyjaciel nie wziął ze sobą pieniędzy, dlatego od razu zrobiłem przelew na jego konto. Zadzwoniłem do niego, żeby o wszystkim go poinformować. Cieszył się, że znalazłem taki tani nocleg i na dodatek tak blisko, bo nie znał jeszcze zbyt dobrze Złotowa i obawiał się, że może się przypadkiem gdzieś zgubić. Sytuacja została opanowana.

Piotr dostał tę pracę i musiał znaleźć sobie mieszkanie, ponieważ dojazd do Złotowa nie wchodził w grę. Wiązało się to ze zbyt dużymi kosztami i Piotr nie chciał sobie na to pozwolić. Wiem, że nasza przyjaźń przetrwa, ponieważ będę odwiedzał Piotra w Złotowie.

Top