Szukam metek tkanych w dobrej cenie

Szukam metek tkanych w dobrej cenie

15 lutego 2019 Usługi 0

Razem z grupą znajomych prowadzimy mała internetową wytwórnie muzyczną, w ramach promocji naszej działalności postanowiliśmy zamówić kilka gadżetów. Są to miedzy innymi długopisy, zawieszki do kluczy, czapki, koszulki i bluzy. Bardzo zależy nam, żeby do ubrań były przyszyte metki tkane z informacją o tym w jaki sposób dbać o nasze ubrania a także logo naszej wytwórni.

Ile informacji zmieści się na metce tkanej?

metki tkaneTak jak wspominałam, zależy nam na tym aby na naszej metce tkanej znalazło się nasze logo, niestety od jednej z firm, która zajmuje się produkcją otrzymaliśmy informację, że nasze logo jest zbyt duże i nie zmieści się na metce, która wybraliśmy, więc stoimy przed wyborem czy zrobić większe metki tkane do bluz i koszulek z logiem a do czapek mniejsze bez logo naszej wytwórni czy może spróbować jakoś zmniejszyć grafikę z naszym logiem. Postanowiliśmy spróbować  zmniejszyć grafikę, ale okazała się mało czytelna, więc ten pomysł nie zdał egzaminu. Na całe szczęście jakaś miła osoba z firmy z która postanowiliśmy podjąć współprace zaproponowała, żebyśmy zrobili większe metki tkane do bluz i koszulek a do czapek zamiast grafiki z logiem zrobili napis z pełną nazwą naszej wytwórni, pomysł bardzo wszystkim przypadł do gustu i właśnie na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy. Metki tkane zostały przez nas zamówione więc zabraliśmy się za poszukiwanie krawcowej, która by nam wszyła metki do naszych produktów promocyjnych, okazało się, że to było bardzo proste zadanie i pierwsza szwalnia do której zadzwoniliśmy od razu zgodziła się przyjąć nasze zlecenie.

Podsumowując po zamówieniu metek tkanych musieliśmy troszkę poczekać na to aby były gotowe, później jeszcze chwila oczekiwania aż zostaną wszyte w nasze produkty promocyjne, ale naprawdę było warto efekt końcowy nas zachwycił i fantastycznie było spojrzeć na logo naszej wytwórni na metkach przy bluzach i czapkach, w dodatku wszystkie nasze produkty promocyjne rozeszły wśród naszych fanów w zaledwie kilka dni, więc na pewno powtórzymy taką akcję.