Szkolne oprogramowania niezbędne do dobrej edukacji

Kilka lat temu wraz z kilkoma współpracownikami postanowiliśmy otworzyć nowy biznes, który miała za zadanie skupiać się na pomocy polskiej oświacie. Mieliśmy już doświadczenie w innych gałęziach tej branży, zatem z zapałem zabraliśmy się za nowy projekt.

Najlepsze oprogramowania do edukacji dzieci w szkołach

oprogramowanie edukacyjne dla szkółStworzyliśmy ciekawe systemy multimedialne, które były bardzo pomocne całego grona dydaktycznego w danej placówce oświatowej. Nasze oprogramowanie edukacyjne dla szkół zawierało wiele potrzebnych i użytecznych elementów, które pomagały w procesie kształcenia dzieci i młodzieży. W okresie naszej działalności wypracowaliśmy sobie silną pozycję na ryku i zyskaliśmy dużą popularność wśród użytkowników. Nasze multimedialne rozwiązania bazowały na przyjaznym i ciekawych programach, które zawierały w sobie różnego rodzaju gry edukacyjne, ćwiczenia, a także testy sprawdzające. Wiele z naszych programów skupiało się na takich aspektach nauki jak bezpieczeństwo na drodze, poznanie podstawowych pojęć z biologii i przyrody, poprzez programy uczyliśmy pierwszych słówek w języku angielskim, a także cyfr i liczb, a nasze gry edukacyjne uczyły geografii czy województw w Polsce. Nasze oprogramowanie było bardzo intuicyjne i działało na wszystkich tablicach interaktywnych, w pracowniach komputerowych oraz na tabletach. Wszystkie elementy naszych programów były konsultowane z nauczycielami, pedagogami i innymi specjalistami z grona dydaktycznego. Dzięki pomocy grafików i ilustratorów, dzieci i młodzież w ciekawy sposób wiązała naukę z zabawą, a bohaterowie, którzy pełnili rolę przewodników w programach zyskali ogromną sympatię dzieci i młodzieży.

Pomoc dydaktyczna dla nauczycieli oraz uczniów jest bardzo ważna, ponieważ współczesna nauka powinna opierać się o rozwiązania multimedialne, tak, aby od najmłodszych lat w sposób odpowiedni korzystać z dobroci techniki. Cieszyliśmy się, że możemy być częścią tego procesu i tworzyć ciekawe rozwiązania dla placówek oświatowych w Polsce.

Top