Sok pełen zdrowia

Spożywanie surowych warzyw i owoców oraz naturalnych soków jest bardzo dobre dla naszego organizmu, ponieważ są one źródłem cennych mikro i makroskładników. Jednak nie wszystkie są tak sam wartościowe, dlatego warto wybierać najlepsze.

Stosowanie soku z Noni?

zdrowy sok noni - cenaW ostatnich czasach możemy zaobserwować modę na spożywanie egzotycznych produktów, które zaliczane są do kategorii super żywności. Są to przede wszystkim produkty naturalne, nieprzetworzone i zawierające mnóstwo cennych składników. Jednym z lepszych towarów z tej kategorii jest zdrowy sok Noni – cena jest wynosi od czterdziestu do sześćdziesięciu złotych za butelkę stu mililitrową. Sok ten jest pozyskiwany z owoców morwy indyjskiej, która rośnie w środkowo – wschodniej części Azji lub na wyspach Oceanu Spokojnego. Jej właściwości od wieków doceniali mieszkańcy regionu Polinezji, którzy nazwali go „aspiryną przyszłości”. W ich medycynie ludowej jest wykorzystywana niemalże cała morwa indyjska, jednakże to owoce zyskały największą popularność z uwagi na cenne związki jakie zawierają. Przede wszystkim sok z Noni wykazuje działanie antyrakowe, które zostało już potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Mianowicie wykazały one, że w owocach Noni znajdują się związki mogące  wpływać na proces namnażania się komórek rakowych i go skutecznie zatrzymać. Dodatkowo sok jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy i witamin, które są tak ważne dla pacjentów onkologicznych, bo wzmacniają organizm. Jego działanie jest na tyle intensywne, że wystarczy niewielka ilość dziennie, aby móc w pełni korzystać z jego dobrodziejstw.

Na rynku znajdziemy przeróżne soki z mniej lub bardziej znanych owoców, jednak tylko sok z morwy indyjskiej ma tyle cennych właściwości i potrafi skutecznie oddziaływać na wiele schorzeń i dolegliwości. Najlepsze efekty osiągniemy spożywając go profilaktycznie.

Top