Ślub w stylu rustykalnym

Bez wątpienia w ostatnim czasie w motywach przyjęcia weselnego króluje bezsprzecznie styl rustykalny i boho. Oba charakteryzują się minimalizmem i dodatkami wykonanymi z drewna lub sznurków, a także z dużą ilością żywej roślinności. Nawet stylizacje pary młodej niejednokrotnie nawiązują właśnie do tego stylu, wszystko po to by uzyskać przepiękny, spójny klimat. 

Jakie zaproszenia wybrać na rustykalne wesele?

zaproszenia na ślub rustykalneWybór jeśli chodzi o same zaproszenia oraz inne dodatki jest naprawdę ogromny. Para młoda może zamówić gotowe zaproszenia na ślub rustykalne a także złożyć spersonalizowany projekt, który zostanie wykonany od początku do końca zgodnie ze wszystkimi wskazówkami klientów. Oczywiście tego rodzaju opcje są znacznie droższe od tych gotowych wzorów, ale czasem warto już na etapie wręczenia zaproszeń zaskoczyć swoich gości. Często wybierane są również zaproszenia w formie otwieranych pudełek oraz dołączanych zdjęć przyszłej pary młodej. Oczywiście klimat fotografii już powinien nawiązywać do stylu rustykalnego a więc łąka, plaża i wianki czy kwiaty we włosach mile widziane. Należy pamiętać, aby zaproszenia zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ projekty typu hand made są robione głównie na zamówienie i wymagają sporo czasu oraz pracy. A przecież zaproszenia powinny być wręczane z wyprzedzeniem rodzinie oraz znajomym, absolutnie nie należy czekać do ostatniej chwili.

Warto wcześniej na spokojnie przejrzeć sobie wszystkie dostępne opcje i wzory rustykalnych zaproszeń, a także pozostałych niezbędnych dekoracji, takich jak m.in. winietki, etykiety na alkohol czy podziękowania dla gości. Dobrze, gdyby wszystkie poszczególne elementy były zamawiane u jednego projektanta, który zadba o ich podobną formę, wzór oraz kolorystykę, czy materiały użyte do wykończenia.

Top