Rodzaje kostiumów kąpielowych dla puszystych pań

Kiedy przychodzi lato większość z nas szuka ochłodzenia nad jeziorem i morzem – generalnie na plaży. W upalne dni lata, miejsca te są przepełnione ludźmi bez względu na to czy jest środek tygodnia czy weekend. Niestety plaża jest miejscem, gdzie ciężko ukryć kobiece mankamenty. Są jednak na to różne sposoby.

Wybór kostiumu kąpielowego dla puszystej pani

kostiumy kąpielowe dla puszystychProducenci prześcigają się w wymyślaniu i proponowaniu nowych kolekcji bikini. Część kobiet preferuje jednak jednoczęściowe stroje, które są bardziej kryjące i optycznie wysmuklają sylwetkę. Te panie, które chcą ukryć swoje kilogramy mogą zdecydować się na jednoczęściowe kostiumy kąpielowe dla puszystych. Modele te są dostępne zarówno na stronach internetowych jak i stacjonarnych. Warto szukać ich w sklepach dla kobiet xxl. Sieciówki w galeriach handlowych zazwyczaj proponują rozmiary typowe młodzieżowe. Przez to panie o bardziej krągłych kształtach mogą mieć problem z doborem kostiumu. Na szczęście istnieją producenci, którzy oferują stroje kąpielowe dla puszystych. Kostiumy te są zaprojektowane w taki sposób, że kobiety ze zbędnymi kilogramami czują się w nich dobrze i pewnie. W zależności od rodzaju sylwetki można wybierać pomiędzy strojami optycznie pomniejszającymi biust a strojami wyszczuplającymi brzuch. Jak to możliwe? Otóż, stroje te posiadają wszytą modelującą siateczkę, która elastycznie ściąga brzuch, powodując wrażenie wyszczuplenia. Efekt jest widoczny gołym okiem. Część puszystych pań chciałaby także ukryć uda, dlatego dla nich są dostępne kostiumy ze spódniczkami.

Jak widać wybór jest spory i każda z pań znajdzie odpowiedni kostium dla siebie. Bez względu na wagę i kilogramy, nie należy odmawiać sobie przyjemności. Należy pozostać pewnym siebie a odpowiedni strój kąpielowy może w tym pomóc.

Top