Przyczepka od firmy Qeridoo

Podróże rowerowe z małym dzieckiem mogą być nie tylko możliwe, ale również bardzo łatwe i niezwykle bezpieczne. Aby tak się jednak stało, potrzebujemy odpowiedniego akcesorium, które pozwoli nam przewozić nasze dziecko w sposób właściwy dla jego wieku. W takim przypadku może przydać się nam więc dobrej jakości przyczepka rowerowa.

Dziecięca przyczepka rowerowa

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Jedną z firm, która zajmuje się produkcją i dystrybucją przyczepek rowerowych, jest firma Qeridoo. Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli produktów proponowanych nam przez tę markę. Jednym z nich jest przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, która charakteryzuje się szeregiem przydatnych właściwości. Chyba najważniejszą z nich jest amortyzacja, którą cechuje się konstrukcja. Dzięki temu, niezależnie od tego, po jakich ścieżkach się poruszamy, nie musimy martwić się, że nasze dziecko będzie odczuwało niekorzystne wstrząsy. Oznacza to, że dziecko, które będzie podróżowało w tej przyczepce, będzie odczuwało pełen komfort podróży, niezależnie od okoliczności. Oczywiście, jednocześnie w produkcie tym zostały wykorzystane wszelkie rozwiązania, które pozwalają na bezpieczne przewożenie dziecka. Konstrukcja przyczepki została wykonana z aluminium, które gwarantuje jednoczesną lekkość całej przyczepki, ale również jej wytrzymałość i odporność na wszelkiego typu uszkodzenia, które mogłyby się pojawić w trakcie użytkowania.

Producent dba o to, by przyczepka była nie tylko bezpieczna, ale również gwarantowała komfort podróży. Z tego też powodu, wyposażona została chociażby w folię chroniącą dziecko przed deszczem, a także w moskitierę, która okazuje się przydatna w momencie, gdy obawiamy się wszelkiego typu owadów, które mogłyby oddziaływać niekorzystnie na nasze dziecko i jego zdrowie.

Top