Potrzebowałem męskiej koszuli flanelowej

Pracuję w takiej branży, że na spotkania z klientami zawsze muszę być ładnie ubrany. Zazwyczaj mam na sobie koszulę z kołnierzykiem. Tak ubieram się również latem. Z tym, że w przypadku gorących, upalnych, letnich dni, muszę uważać na materiał, z którego wykonane jest ubranie. Niektóre tkaniny nie przepuszczają bowiem powietrza, przez co nadmiernie się pocę.

Kupno wysokojakościowej koszuli męskiej w kratkę

koszule męskie w kratę flaneloweZ doświadczenia wiedziałem już, że najlepsze na lato są koszule flanelowe. Akurat zbliżała się ta pora roku, dlatego zdecydowałem się w najbliższym czasie udać do polecanego przez mojego znajomego sklepu odzieżowego, gdzie można było dostać takie koszule. Wybrałem się tam ostatniego dnia po pracy. Faktycznie muszę przyznać, że na miejscu znalazłem bardzo duży wybór męskich koszul wykonanych z wysokojakościowych tkanin i materiałów. Najbardziej spodobały mi się koszule męskie w kratę flanelowe. Wybrałem taką w stonowanych kolorach, znalazłem na półce mój rozmiar i udałem się z koszulą do przymierzalni. Byłem z tej koszuli bardzo zadowolony. Przede wszystkim dlatego, że była bardzo lekka i przewiewna. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że taki materiał pozwala skórze oddychać, a przy tym nie jest prześwitujący, co było dla mnie niezwykle istotne. Koszula miała bardzo praktyczne zapięcie na dosyć duże guziki.

Zdecydowałem się ją zakupić. Bardzo szybko doszedłem do wniosku, że to był świetny wybór. Było mi w niej chłodno nawet w najcieplejsze letnie dni. Z łatwością można ją było również wyprać w pralce. Bardzo szybko schła i można ją było szybko uprasować. Flanelowy materiał był bowiem dosyć odporny na zagniecenia, przez co koszula nawet po całym dniu bardzo dobrze prezentowała się na ciele. Cieszę się, że ją kupiłem w tak dobrej cenie.

Top