Porządny Kross Trans 3.0

Porządny Kross Trans 3.0

17 marca 2019 Hobby i sport 0

 

Rowery turystyczne od Krossa, to produkty najwyższej jakości. Są wyposażone w najlepszy osprzęt, a ich unikalny, efektowny design jest bardzo nowoczesny. Wyróżniającym się modelem w segmencie rowerów turystyczny Kross jest Trans 3.0. 

Gdzie zakupić Trans 3.0 od Krossa?

kross trans 3.0Zanim zdecydujemy się zakupić rower trekkingowy, warto wiedzieć, co taki jednoślad winien posiadać. A takich kwestii jest naprawdę sporo, ponieważ rower turystyczne to pojazd specyficzny i przeznaczony, do zupełnie innego rodzaju jazdy. Taki jednoślad musi być przede wszystkim komfortowy i niezawodny, ponieważ na długich trasach staje się to najważniejsze. Trans 3.0 to jeden z niższych modeli w serii, jednakże ciągle na topie. To rower, który cieszą się nieustająca popularnością nie bez powodu. W sumie to można by było je mnożyć w nieskończoność, ale przejdźmy do meritum. Kross Trans 3.0 jest wyposażony w prądnicę, zainstalowaną w piaście, co jest nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem. Próżno go szukać u konkurencji w modelach z tego przedziału cenowego. Trans 3.0 to również bardzo dobrej jakości amortyzator z dużym skokiem, który zadba o łagodne pokonywanie nierówności i wybojów. Napęd daje nam możliwość zmiany dwudziestu jeden przełożeń, co jest w zupełności wystarczające nawet na bardzo stromych podjazdach. Wzmocniony, tylny bagażnik, pozwala na zainstalowanie dwóch sakw podróżnych o dużej pojemności. Trans 3.0 to również klasyczne hamulce V-Brake, które zadbają o efektywne wytracanie szybkości, nawet przy zjazdach.

To rower, który zdecydowanie warto polecić wszystkim miłośnikom dalekich wycieczek, ale także osobom, które chcą go przeznaczyć do codziennych przejażdżek. Trans 3.0 to koszt niecałego tysiąca pięciuset złotych, zatem wypada ona bardzo korzystnie na tle konkurencji.