Oklejanie pojazdu z wykorzystaniem folii 3m

Folia 3m jest produktem służącym do zmiany wyglądu zewnętrznego samochodu. Jej zadaniem jest oklejenie pojazdu w prosty i szybki sposób. Zastosowana technologia pozwala na sprawne nałożenie oraz idealne dopasowanie do podłoża. Cechą wyróżniającą folię 3m od pozostałych, dostępnych na rynku produktów jest dodatkowa warstwa ochronna, która ogranicza ryzyko powstania uszkodzeń na powierzchni.

Czym jest folia 3m?

druk na folii 3mNa zakup folii 3m zwykle decydujemy się w celu zmiany koloru naszego auta. Służy ona nie tylko do oklejania pojazdu, ale także mniejszych elementów takich jak na przykład klamki. Nawet w przypadku silnie kontrastującej powierzchni samochodu druk na folii 3m wykazuje się doskonałym kryciem. Jeśli więc marzymy, aby nasz czarny samochód zmienił się w biały, folia poradzi dobie z tym zadaniem doskonale. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla lakierowania pojazdu. Ponadto kiedy dany kolor się nam znudzi nie będzie najmniejszych problemów z powrotem do poprzedniej barwy. Folia 3m cechuje się wieloma istotnymi parametrami, a do najważniejszych należy odporność na czynniki atmosferyczne, a także ochrona przed krótkotrwałym zachlapaniem paliwem. Folia 3m jest doskonałym produktem, kiedy myślimy o krótkotrwałej zmianie naszego pojazdu na coś szalonego. Możemy nią okleić zarówno cały pojazd, jak i niektóre poszczególne części czy detale. Zwykle produktem tym możemy samodzielnie okleić pojazd. Jednak licząc na jak najlepsze efekty, zdecydowanie lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym aplikatorom.

Sama aplikacja folii 3m nie należy do najtrudniejszych. Wszystko za sprawą kleju, który jest niezwykle wrażliwy na dotyk. Sprawia to, ze podczas aplikacji produktu na powierzchnię samochodu, możemy z łatwością pozycjonować go oraz przesuwać idealnie dopasowując do powierzchni.

Top