Najlepsze studia masażu w Łodzi

Ciągła praca mocno daje mi się we znaki. Zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Pracuję bardzo często nadgodziny, w stresujących warunkach, zgarbiona przed komputerem. To nie może wyjść na zdrowie w żaden sposób. W końcu zaczęły bardzo mocno doskwierać mi plecy, a ból pleców, taki specyficzny, to jeden z najgorszych bóli, z jakim trzeba się zmagać, bo często lekarze nie mogą w żaden sposób pomóc.

Łódzkie studia masaży

studio masażu łódźKiedy byłam u kolejnego specjalisty i nie był mi w stanie nic porządnego doradzić, to miałam się poddać i pogodzić z tym, że nic mi już nie pomoże. Jednak już kiedy wychodziłam z jego gabinetu, to zapytał, czy próbowałam już jakiegoś profesjonalnego masażu. Powiedział mi, że to mogą być typowe bóle napięciowe, również czasami wynikające ze stresu. Relaksacyjny masaż czasami wystarczy, żeby się tego pozbyć. Stwierdziłam, że może faktycznie warto spróbować. Natrafiłam w internecie na pewne studio masażu Łódź okazała się miastem, w którym można znaleźć takie studia, które mają jednocześnie bardzo dobre opinie. Nigdy w takim studio nie byłam. Należę do osób wstydliwych i trochę niekomfortowo się czułam na samą myśl, że ktoś obcy będzie mnie dotykał. Ale stwierdziłam, że warto spróbować, tym bardziej, że może to być moje jedyne wyjście z problemu. Zadzwoniłam tam i zapytałam się, kiedy mogłabym umówić się do nich na masaż. Zaproszono mnie od razu, więc musiałam szybko się zbierać.

Poszłam tam bardzo zestresowana, a wróciłam jak nowo narodzona. Masaż mi pomógł niesamowicie. Po raz pierwszy od bardzo dawna poczułam się wypoczęta i zrelaksowana. To zmieniło moje podejście do masażu i stwierdziłam, że od razu wykupię w tym studio karnet, który pozwoli mi na regularne odwiedzanie i masaże, które pomagają mojemu ciału.

Top