Najlepsze nianie elektroniczne w rozsądnej cenie

Kompletując wyprawkę dla swojego jeszcze nie narodzonego dziecka zawsze staramy się dobrać wszystko co najlepsze. Oczywiście czekając na swoje pierwsze dziecko nie mamy pojęcia co tak naprawdę przyda się podczas tych pierwszych miesięcy życia naszego niemowlaka. Bardzo często zdarza się, że kupujemy zbyt dużo ubrań czy innych rzeczy, które potem w ogóle się mną nie przydają. Na pewno do rzeczy, które z pewnością wykorzystamy, szczególnie jeśli mieszkamy w dużym domu będzie niania elektroniczna.

Funkcje i zalety niań elektronicznych

niania elektroniczna videoJeśli mieszkamy w dużym piętrowym domu powinniśmy kupić elektroniczną nianię. Większość dostępnych jest nawet w zwykłym markecie, a także w marketach z elektroniką. W zależności  od jej ceny ma ona wiele funkcji. Najpopularniejsza niania elektroniczna video ma najlepszej jakości. Bardzo często oprócz rejestratora dźwięku jest właśnie podgląd poprzez punkcje wideo. Takie nianie są droższe od tych zwykłych klasycznych. Ponadto niektóre mogą mieć wbudowany czujnik ruchu. Zazwyczaj taka niania możecie działać w dużych pomieszczeniach np. w jednopiętrowym domu. Oczywiście częstotliwość jest zawsze opisana w parametrach. Ja nie elektroniczna z wyższej półki cenowej posiadają także monitor oddechu. Te jednak kosztują znacznie więcej lecz są warte swojej ceny. Szczególnie rodzice, którzy mają w domu wcześniakach powinni zaopatrzyć się w taką nianię, która monitoruje oddech dziecka.

Nianie elektroniczna stały się bardzo popularne. Rodzice, którzy mają duży dom lub mieszkanie poziomowe zazwyczaj kupują właśnie nianię w celu monitorowania snu swojego dziecka. Szczególnie nianiu z rejestratorem wideo są popularne. Około 100 do 300 zł można kupić naprawdę porządną i bardzo dobrej jakościnia nią elektroniczną.

Top