Na jakie okazje można założyć sukienki rozkloszowane?

 

W ostatniej chwili dowiedziałam się o imprezie firmowej, na której musiałam się pojawić. W związku z tym, że miejscem spotkania miała być dość znana restauracja, postanowiłam udać się na zakupy. Wcześniej udałam się do fryzjera, żeby ułożył mi ładnie włosy oraz do znajomej kosmetyczki, która wykonała prześliczny makijaż, który będzie pasował do każdego koloru sukienki.

Dlaczego kupiłam sukienkę rozkloszowaną?

sukienka damska rozkloszowanaOdwiedziłam kilka sklepów zanim udało mi się znaleźć tą, która spodobała mi się od razu oraz czułam się w niej dobrze. Sukienka damska rozkloszowana w kolorze różowym idealnie podkreślała to, co miała oraz ukrywała moje mankamenty, dlatego zdecydowałam się na jej zakup. Dzięki swojej uniwersalności sądzę, że każda będzie dobrze się czuła w takim modelu sukienki. Mimo iż nie przepadam za różem to odcień sukienki nie był na tyle rażący, że postanowiłam zaryzykować. Jak się później okazało słusznie zrobiłam. Wielu koleżankom bardzo podobała się sukienka damska rozkloszowana, którą miałam na sobie. Ceny sukienek damskich rozkloszowanych w sklepach stacjonarnych zaczynają się od stu złotych w górę. Wszystko jest zależne od modelu sukienki oraz tego, w jakim sklepie ją kupujemy. Warto także zwrócić uwagę na dodatki do niej, żeby podkreślić ją. Ogromną zaletą sukienek rozkloszowanych jest to, że przy każdym ruchu dobrze się układają. Kolor sukienki wbrew pozorom także musi pasować do danej osoby. Jeśli czujecie, że źle się czujecie w danym kolorze to nie kupujcie sukienki w takim kolorze.

Jak już wspomniałam sukienki damskie rozkloszowane są uniwersalne, a co za tym idzie pasują na większość, jak nie wszystkie, okazji, na które chcecie je założyć. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni dla was model jak i kolor, bo jak wiadomo nie wszystko nam pasuje. Warto także pamiętać o zadbanie, żeby dodatki do sukienki pasowały do niej.

 

Top