Moja metamorfoza wizerunku z poradami stylistki

 

Kilka lat temu zdecydowałam się na zmiany w swoim życiu. Dla kobiety najłatwiej zacząć zmianę od wizerunku. Jednak podstawowy problem tkwił w tym, że nie miałam pojęcia, od czego zacząć. Potrzebowałam kogoś kto zna się na rzeczy i wie co konkretnie trzeba zrobić, aby zmienić image.

Dobrze się zdać na oko stylisty

porady stylistyBanery i reklamy z hasłem: porady stylisty, bombardowały mnie z każdej strony jednak nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Postanowiłam, że swoją wiedzę poszerzę o informację z internetu, aby w momencie rozmowy z jakimkolwiek stylistą nie czuć się nieswojo. Tam też znalazłam stronę, która w pełni omawiała nurtujące mnie zagadnienia. Strona była bardzo profesjonalna, więc po kilku dniach podjęłam decyzję, że skorzystam z porady stylisty. W ostateczności przecież nie miałam niczego do stracenia. Po kliknięciu w zakładkę kontakt wystukałam na telefonie numer do stylistki. Po krótkim okresie wyczekiwania w telefonie zabrzmiał głos przesympatycznej kobiety, która swoim przyjacielskim głosem zachęcała mnie do rozmowy. Nawet nie wiem kiedy umówiłyśmy się na spotkanie w dużym centrum handlowym, by miło spędzić czas przy kawie i rozejrzeć się po sklepach z ciuchami. Po wysłuchaniu moich potrzeb, tego co w sobie lubię, a czego na siebie nigdy nie założę, ruszyłyśmy na zakupy. Niesamowite jak szybko i skutecznie można dokonywać trafnych wyborów co do ubrań. W jedno popołudnie odświeżyłam swoją garderobę, dowiedziałam się jakie fasony mi pasują, a jakich zdecydowanie powinnam unikać. Oprócz tego dostałam cenne rady jak powinnam podkreślać swoją urodę, jaki kształt fryzury jest odpowiedni do kształtu mojej twarzy i jaki kolor włosów podkreśli mój temperament. Po spotkaniu ze stylistką oprócz nowych ciuchów zdecydowałam się na wizytę w salonie fryzjerskim oraz zapisałam się na kurs makijażu dla początkujących.

Każdej osobie, która zmaga się podjęciem decyzji czy zmienić coś w swoim wizerunku szczerze polecam i równocześnie zachęcam do kontaktu ze stylistą modowym. Internet oferuje nam cały wachlarz możliwości kontaktu ze stylistami. Mnie porady stylisty zmotywowały do pójścia o krok dalej. Teraz czuje się ze sobą zdecydowanie lepiej. 

 

Top