Maksymalny efekt ochrony po zastosowaniu osmo 007

Ilu ludzi budujących domy tyle pomysłów na zagospodarowanie terenu i przestrzeni wokół niego. Najczęściej szukamy miejsca do odpoczynku. Może to być siedzenie, leżenie, czytanie czy jedzenie. Najwygodniej gdzie? Na tarasie. Jeden krok z domu, pozwala poczuć nam świeże powietrze, zapach kwiatów i śpiew ptaków.

Osmo 007 to wydajność i łatwość aplikacji

wydajny osmo 007Taras daje nam poczucie wolności i swobody. Możemy urządzić go na wiele sposobów i w różnych stylach. Podstawą wielu stylizacji jest drewniana podłoga. Drewno jest ponadczasową klasą samą w sobie. Zawsze się obroni. Przynajmniej stylowo, jeśli zaś chodzi o samą pielęgnację i dbałość to o jej kondycję, by była ozdobą naszego tarasu przez wiele długich lat, musimy zadbać sami. Pomoże nam wydajny osmo 007, bezbarwny olej do pielęgnacji, barwienia i konserwowania drewna. Jest to produkt, który zapewni naszym drewnianym skarbom długotrwałe życie. Maksymalna ochrona przed utratą wilgotności co prowadzi do rozkurczania się i pękania drewna a stad już prosta droga powstawania drzazg i zadr, które z czasem spowodują powstanie ubytków w powierzchni drewna. Po zastosowaniu oleju, powierzchnia drewna jest gładka, jednak nie zmienia barwy. Utrzymanie jej w czystości staje się proste i szybkie. Dzięki substancjom zabezpieczającym gwarantuje nam spokój od gnieżdżących się w drewnie insektów, szkodników czy grzybów. Produkt nanosimy na drewno pędzlem, wałkiem lub szczotką, dwukrotnie, w odstępie 12 godzin, jeśli jest to drewno surowe. Nie trzeba już stosować żadnych innych środków do pielęgnacji czy zabezpieczenia. Po jakimś czasie, czynność powtarzamy dla podtrzymania efektu konserwacyjnego. Wtedy wystarczy już jednokrotne pomalowanie.

Środek jest bardzo łatwy w użyciu i gwarantujący najwyższą jakość ochrony, nie tylko dla naszego tarasu a dla wszelkich elementów drewnianych, które zdobią nasz dom i nadają mu uroku z zewnątrz. Potrzebują one zabezpieczenia przed działaniem warunków zewnętrznych. Uzyskujemy efekt gładkich, odpornych na brud i wilgoć powierzchni.

Top