Kupujemy imitację cegły na nasze ściany

Ceglana imitacja na ścianach pozwoli na uzyskać podwójny efekt. Dzięki niej wnętrza mogą być przytulne, zwłaszcza, gdy w pomieszczeniach mamy kominek. Możemy też uzyskać charakter industrialny w modnych ostatnio loftach, gdzie nie ma wyraźnego podziału powierzchni na poszczególne pokoje.

Ceglane imitacje dodają wnętrzom charakteru

stylowa imitacja cegły na ścianieWnętrza naszych domów nie muszą zdobić jedynie tapety o ciekawym designie. Obecnie równie popularna jest stylowa imitacja cegły na ścianie, którą można położyć praktycznie w każdym pomieszczeniu. Wszystkie rodzaje imitacji zawsze powinny być wykonywane z wytrzymałych materiałów o najwyższej jakości. Wybór wzorów ułożenia cegły, jak i jej kolorystyka są bardzo bogate, co czyni je nawet ciekawszymi od prawdziwej cegły. Imitacje są zwykle plamoodporne i łatwo ścierać z nich wszelkie zabrudzenia, a nawet rysunki naszych dzieci. Są więc praktyczne, a dodatkowo bardzo łatwe w układaniu. Materiał jest bardzo elastyczny, dzięki czemu łatwo jest go ciąć na różne kawałki, które następnie będziemy dopasowywać do ścian, które nie wymagają nawet wcześniejszego gruntowania, jak ma to miejsce w przypadku tapet. Po ułożeniu uzyskamy zaś efekt stonowanej elegancji, która spodoba się wielu osobom. Realistyczna ceglana imitacja nie musi więc być kładziona w lokalach użytkowych, jak restauracje, czy salony fryzjerskie. Jest to uniwersalny materiał aranżacyjny będący swoistego rodzaju uniwersalności i prostoty, która zawsze będzie modna. Ściany z cegły nie wymagają tak naprawdę innych dodatków, jak obrazy, czy lustra, gdyż same w sobie są bardzo ciekawe.

By imitacja cegły wyglądała dobrze i elegancko musi pochodzić od renomowanych producentów, którzy oferują towar o najwyższej jakości, co niewątpliwie przekłada się na wytrzymałość materiału. Cegły na ścianach dodadzą im charakteru i będą podobać się zarówno właścicielom, jak i zaproszonym gościom.

Top