Kupiłam czapki z misiami dla dzieci mojej siostry

Moja siostra wreszcie doczekała się własnego potomstwa. Urodziła piękne bliźnięta Tadeusza i Marikę. Dzieci były przecudowne, a ja wiedziałam, że muszę kupić im jakieś fajne prezenty. Coś co zostałoby z nimi na długo, a przy okazji wyglądało idealnie i było praktyczne. Mój chłopak Eryk zasugerował  modne czapeczki z misiem.

Czapki z misiami jako prezenty urodzinowe

czapka misiaDługo szukałam odpowiednich czapek. Chodzi nie o to, że nie ma odpowiednich w sklepach,ale właśnie o zbyt duży wybór. Nie mogłam się po prostu zdecydować na jakieś konkretne produkty. Wszystkie były uszyte w bardzo ciekawym stylu,a materiał był gruby i byłam przekonana, że będzie dobrze chronił przed zimnem. Pokazałam chłopakowi dwie niemal identyczne czapki. Jedna czapka misia była czerwona, a druga różowa. Powiedział, że wyglądają naprawdę świetnie. Dlatego zakupiłam je i pojechałam zapakować prezenty. Bardzo spodobały mi się wzory, które zostały wykonane ze szczególną starannością. Do urodzin został tylko jeden dzień. Kiedy wręczyłam siostrze pakunki z czapkami, ta była bardzo podekscytowana. Kiedy rozpakowała prezenty, łzy szczęścia pociekły jej po policzkach. Powiedziała, że nigdy nie widziała piękniejszych czapek. Zwłaszcza, że te będą idealnie pasowały do kurtek zimowych maluszków. Zwróciłam jej uwagę na staranne wykończenia, a także na rodzaj materiału, który miał zapewnić stabilność założenia czapki. Chodziło o to, żeby czapka nie zsuwała się z głowy. Czapki były wykonane  z miękkiego materiału, który nie podrażniał skóry. Misie na czapkach wyglądały po prostu świetnie, była to idealnie wykonana ręczna robota.

Bawiliśmy się na urodzinach świetnie, a kiedy pojechaliśmy do domu, mój chłopak Eryk pochylił się i na ucho wyszeptał mi, czy nie było w tym sklepie takich samych czapek dla dorosłych. Zaczęłam się śmiać. Okazało się, ze były takie czapki dostępne i mój chłopak Eryk kupił sobie jedną. Czapki są naprawdę świetnej jakości i wszystkim polecam ten mały sklep, w którym mieszczą się tak piękne czapki.

Top