Kieszeniowa suszarka do rąk w dobrej cenie

Jakiś czas temu zdecydowałem, że zakładam własną restaurację. Staram się sprawić, aby wystrój był przytulny i praktyczny. Nie ukrywam, że zwracam również uwagę na ekonomiczność stosowanych przeze mnie rozwiązań. W sumie chyba nie ma w tym nic dziwnego – razem z żoną doszliśmy do wniosku, że da się połączyć funkcjonalność, trwałość i wysoką estetykę ze stosunkowo przystępnymi cenami.

Niedroga suszarka do rąk

niedroga suszarka kieszeniowa do rąkNajwięcej problemów sprawił nam dobór odpowiedniego wyposażenia łazienki. Jeśli chodzi o sprzęt kuchenny oboje jesteśmy specjalistami, ponieważ pracowaliśmy wiele lat w dużych restauracjach w dużych polskich miastach. Chcieliśmy, żeby toaleta dla klientów była przytulna. Zdajemy sobie sprawę, że toaleta to miejsce, które trudno utrzymać w czystości, a jakiekolwiek nieatrakcyjności wywołują w klientach niezadowolenie. Po przeczytaniu wielu artykułów zdecydowaliśmy postawić na nowoczesność. W jednym katalogu znaleźliśmy doskonałe rozwiązanie. Była to niedroga suszarka kieszeniowa do rąk – nieduża, ładna i energooszczędna. Kilka dni później pojechaliśmy do jednego ze sklepów, żeby zobaczyć produkt na żywo. Muszę przyznać, że moja żona była zachwycona. Czarna obudowa doskonale pasowała do wybranych przez nią płytek ściennych. Co ważne, filtry do urządzenia również były niedrogie, więc wiedzieliśmy, że bez problemów będziemy w stanie wymieniać je kilka razy w miesiącu.

Ze sklepu wyszliśmy nie tylko z suszarką do rąk. Kupiliśmy również dozownik do mydła oraz zapas filtrów. Ze względu na duże zamówienie otrzymaliśmy zniżkę, co dodatkowo wprawiło moją żonę w doskonały nastrój. Dzisiaj ostatnie przygotowania, a jutro otwieramy naszą restaurację. Mam nadzieję, że wszystko się uda i klienci będą zachwyceni klimatem, który udało nam się tutaj stworzyć.

Top