Kalendarze na specjalne zamówienie

Wszyscy 1 stycznia zawieszają w swoich domach, biurach, gabinetach nowe kalendarze na cały rok. W sprzedaży mamy dostępne kilka rodzajów kalendarzy. Począwszy od kalendarzy dużych, w których nie trzeba wyrywać kartek po przez kalendarze z każdym miesiącem osobno. Takie kalendarze często dostajemy także jako reklama od różnych firm.

Trojdzielne kalendarze na ścianę i biurko

kalendarze trójdzielne na zamówienieJeśli chodzi o kalendarze trójdzielne na zamówienie można je zakupić w wielu drukarniach. Często są one tworzone z naszym własnym nadrukiem lub nawet w każdym miesiącu możemy mieć nowe zdjęcia. Bardzo często taki kalendarz tworzymy ze zdjęciami naszych dzieci i dajemy je na prezent dla dziadków i babciom. Kalendarz trójdzielny, ma 3 rzędy kartek z miesiącami. Oczywiście są na nim zaznaczone soboty oraz niedziele. Dodatkowo mamy zaznaczone wszystkie dni wolne oraz święta. Cena za taki kalendarz z własnym nadrukiem to koszt kilkunastu złotych. Zazwyczaj przy zakupie większej ilości sztuk mamy także większy rabat na nie. Jeśli jesteśmy dużym przedsiębiorstwem i mamy wielu klientów to z pewnością zamawiamy takie kalendarze w ilościach nawet kilku tysięcy. Takie kalendarze mimo wszystko są najlepszą formą reklamy. Przez cały rok nasi klienci mają kalendarz na ścianie w firmie czy w domu i mimo wszystko zerkają na taką reklamę.

Oczywiście kalendarze dostępne są zarówno w księgarniach jak i sklepach z artykułami papierniczym. Oczywiście często możemy takie otrzymać już w okolicach grudnia od naszych kontrachentów. Stanowią one bowiem świetną reklamę. Zatem możemy je otrzymać w banku podczas pobierania kredytu hipotecznego, u operatora telefonii komórkowej podczas kupowania nowego abonamentu telefonicznego lub internetowego. Takie kalendarze możemy także zamówić z naszymi zdjęciami.

Top