Gdzie w Łodzi obiję kanapę?

Ostatnio miałam w domu mały remont. Podczas remontu miałam wynieść kanapę z salonu, a po remoncie wnieść ją z powrotem. Tak się zdarzyło, że podczas wnoszenia kanapy panowie o coś zahaczyli i przez to w jednym miejscu rozpruła się tapicerka kanapy. Nie chciałam wymieniać kanapy, dlatego miałam nadzieję, że uda mi się to sprawnie naprawić i jakoś „zatuszować” rozprucie.

Poszukiwania zakładu obijającego kanapy

obijanie kanap w łodziPonieważ mieszkanie było świeżo po remoncie i tylko kanapa tak nieestetycznie wyglądała, postanowiłam nie zwlekać i od razu zabrałam się za poszukiwanie odpowiedniego miejsca, które oferowało takie usługi. Potrzebowałam miejsca, w którego ofercie znajdowało się obijanie kanap w Łodzi. Okazało się, że znalezienie odpowiedniego warsztatu tapicerskiego nie było takie trudne. Bez problemu znalazłam namiary na bardzo dobry warsztat, który zajmował się obijaniem mebli i miał znakomite rekomendacje klientów. Zajmowali się oni obijaniem mebli w tym kanap skórzanych, zamszowych oraz wykonanych ze sztucznych materiałów i tkanin. Zawsze dobierali sposób naprawy do rodzaju tkaniny. W przypadku mniejszych uszkodzeń po prostu zszywali tkaninę lub doklejali do niej odpowiednio dobrane łaty, tak aby naprawa i szycie nie było widoczne przynajmniej „na pierwszy rzut oka”. Zajmowali się także całkowitą renowacją, naprawą i wymianą obić.

Zdecydowałam się skorzystać z ich usług i bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Najważniejsze było dla mnie to, że naprawę wykonali oni szybko i sprawnie. Dojechali do mnie do mieszkania, dlatego nie musiałam nigdzie zawozić kanapy, co byłoby dla mnie trudne do zorganizowania. Sami przyjechali z odpowiednim sprzętem i szybko zabrali się do pracy, idealnie obijając moją kanapę.

Top