Druk na szkle w Twojej kuchni

Szklane panele i druk na szkle, czyli Twoja kuchnia już nigdy nie będzie taka sama. Niedzielne popołudnie, siedzisz sobie wyluzowany z kuflem piwa w ręce i oglądasz mecz jednej z lepszych europejskich lig. Sielanka na całego, ale wiadomo to co piękne nigdy nie trwa długo.

Druk na szkle

 

druk na szkleHarmonię burzy twoja żona, która po raz kolejny porusza temat: „Kochanie, kiedy zrobisz remont w kuchni? Bo wiesz Jolka ma takie fajne szklane panele na ścianie i też bym chciała” I tu łapiesz się za głowę: „co to są szklane panele? Co ona znowu wymyśliła?” Szklane panele to obrazek, zdjęcie lub co tylko chcemy umieszczone na kawałku hartowanego szkła, inaczej mówiąc druk na szkle.
Trzeba przyznać, że bardzo fajnie wygląda to w kuchni nad stołem przy którym spożywamy posiłki. W końcu kto by nie chciał patrzeć na piękno rafy koralowej nadrukowane na szkle, kiedy żona po raz kolejny w tym tygodniu podaje nam kotlety lub wczorajszą pomidorówkę. Oczywiście druk na szkle nie ogranicza nas tylko do paneli montowanych w kuchni. Panele szklane można wieszać w całym mieszkaniu i możemy wydrukować wszystko na co mamy ochotę.

Chcemy oglądać zaraz po przebudzeniu nowy model Ferrari na zawieszony na ścianie zamiast żony, to żaden problem. Każda firma umieści dla nas na panelu co tylko chcemy, niestety nie dają gwarancji na reakcję żony. Z żoną musimy sobie poradzić sami.

Top