Dron prezentem dla córki

Miałam tylko jedną córkę, bo nie chciałam mieć więcej dzieci. Uznałam, że więcej będę w stanie jej zapewnić dzięki temu. Chciałam, żeby Matyldzie niczego nie brakowało i starałam się jej zapewnić bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Córka była dla mnie najważniejszą osobą w życiu.

Mały dron idealny dla córki 

małe drony dla dzieciKiedy moja córka podrosła to wcale nie bawiła się lalkami. Już wiedziałam, że będzie inna niż dziewczynki w jej wieku. Później wolała grać w gry na konsoli i w końcu nadszedł czas, że poprosiła mnie o kupno drona. Byłam nieco zaskoczona, gdyż dziewczynki w jej wieku miały inne zainteresowania, jednak zdecydowałam się jej kupić takie urządzenie. Nie mógł to być zwykły dron, ponieważ Matylda była jeszcze za mała, dlatego postanowiłam się zorientować, czy w sklepach dostępne były jakieś małe drony dla dzieci, żebym taki mogła kupić córce. Nie miałam nawet pojęcia gdzie szukać takiego urządzenia, dlatego najpierw przejrzałam internet. Znalazłam tam wiele sklepów, które oferowały drony dla dzieci i jeden z nich mieścił się niedaleko mojego domu. Koszt takiego małego drona nie był wysoki, co mnie nawet ucieszyło, gdyż w tym miesiącu nie planowałam takich wydatków. Do sklepu poszłam razem z córką, ponieważ chciałam, żeby Matylda sama sobie wybrała urządzenie, które jej się spodoba. Sprzedawca był bardzo uprzejmy i udało mu się namówić moje dziecko na kupno małego drona. Oczywiście Matylda od razu chciała takiego dla dorosłych, ale nie mogła go jeszcze mieć.

Dla córki to był najlepszy prezent. O drona bardzo dbała, bo była odpowiedzialna. Wiedziałam już, że nie będzie typową dziewczynką, ponieważ miała inne zainteresowania. Powiedziała mi, że w przyszłości chce zostać programistką, albo będzie zajmowała się testowaniem gier wideo.