Chciałem ramkę do tablicy rejestracyjnej z nadrukami

Ostatnio rozglądałem się za nowym samochodem. Decyzja padła na zadbane miejskie autko od jednego z użytkowników znanego portalu motoryzacyjnego. Jak to zawsze bywa, gdy już dokonuje się takiego zakupu, trzeba jak najszybciej zmienić tablicę rejestracyjne na takie skąd pochodzi nowy właściciel. Nie chciałem aby ramki od rejestracji były takie jak u wszystkich.

Poszukiwania ramek do tablicy rejestracyjnej z nadrukami

ramki do tablic rejestracyjnych z nadrukiemTakich samochodów jak mój są tysiące na polskich drogach. Uznałem więc, że taki drobny niestandardowy dodatek jak tablica rejestracyjna z nadrukiem będzie idealnym rozwiązaniem. Widziałem to u jednego ze znajomych i naprawdę nieźle to wyglądało. Nie tracąc czasu usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – ramki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem. Wyskoczyło mi wiele odnośników do wielu firm specjalizujących się właśnie w tego typu produktach. Wszedłem na stronę jednego z nich i zacząłem przeglądać dostępne wzory. Nie znalazłem niestety nic ciekawego. Otworzyłem stronę innego sklepu. Tutaj wybór był już znacznie większy, a za dodatkową opłatą, mogli nadrukować na ramkę co tylko nam przyjdzie do głowy. Znalazłem jakiś ciekawy nadruk w internecie i zobaczyłem jak to by wyglądało na ramce. Efekt mi się spodobał dlatego nie zastanawiając się złożyłem zamówienie na moje niestandardowe ramki z niestandardowym nadrukiem. Czas realizacji zamówienia wynosił 5 dni roboczych.

 

W tym czasie zarejestrowałem samochód na siebie i odebrałem blachy rejestracyjne. Po tygodniu oczekiwania pojawiły się moje ramki. Wyglądały bardzo ładnie a co najważniejsze porządnie. Zamontowałem w nie blachy i potem całość w odpowiednie miejsca w samochodzie. Wszystko poszło gładko, ramki na samochodzie wyglądają bardzo ładnie, od razu rzucają się w oczy.

Top