Bezpieczeństwo przesyłek w kopertach

Sklepy internetowe przeżywają obecnie swoje najlepsze czasy. Możliwość dokonania zakupu z wygodnej domowej kanapy poprzez transakcję elektroniczną, aby otrzymać wybrany produkt prosto do domu, albo do dogodnego miejsca sprawia, że sklepy stacjonarne tracą na popularności. Jedną z ważniejszych kwestii dotyczących zakupów online jest sposób ich wysyłki.

Jaki rodzaj koperty wybrać?

koperty bąbelkoweWysyłanie paczek wielkogabarytowych to duże wyzwanie dla sprzedawców aby zapewnić im bezpieczeństwo. Co prawda mniejszy produkt w cale nie oznacza, że jest go dużo prościej zabezpieczyć. Mały rozmiar często idzie w parze z delikatnością, jak np. biżuteria czy szklane pojemniczki. O ich bezpieczeństwo należy szczególnie zadbać, jeżeli przesyłka jest nadana pocztą, a nie firmą kurierską. Najpopularniejszym sposobem pakowania małych przesyłek są koperty i tutaj mamy do wyboru różne wielkości i grubości materiału, z których są stworzone. Jednakże nie ważne jak bardzo dobrą gramaturą charakteryzowałby się papier, może dojść do zamoczenia przesyłki szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Z pomocą przychodzą nam bardzo popularne koperty bąbelkowe. Wypełnienie koperty wkładem folii bąbelkowej nie tylko zapewnia zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi jak pęknięcia, ale też chroni przed zamoczeniem produktu. Środek koperty bąbelkowej można wykorzystać wielokrotnie do dalszych wysyłek. Zużyty może posłużyć do różnego rodzaju zajęć kreatywnych lub odstresowania się.

Dużą zaletą kopert bąbelkowych jest ich stosunek jakości do ceny. Możemy je nabyć w wielu sklepach za naprawdę małe pieniądze, a gwarantują nam pewność, że przesyłka zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie. Co więcej na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów, dlatego dopasujemy je do każdego rodzaju przesyłki. 

Top